AKADEMIA NAUKI

Akademia Nauki to kursy dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat.

53110865_2363626647004157_25015633460424

Oferujemy kursy rozwijające biegłość czytania, uczenia się oraz poczucie własnej wartości dla dzieci i młodzieży 😊

Stosujemy wiele autorskich rozwiązań i metod, które pomagają dzieciom w nauce i odkrywaniu swoich mocnych stron. Stawiamy na uczenie się pełne entuzjazmu i poznawanie świata przez eksperymentowanie, dlatego dzieci oprócz treningów wykonują na zajęciach dużo badań i doświadczeń naukowych 🌎

Co dokładnie oferujemy dla dzieci?

 

👉Mały Odkrywca (3-6 lat)

Cykl kursów ZACZAROWANY ZAJĄCZEK oraz PRZYGODA NA BEZLUDNEJ WYSPIE wprowadza dziecko w świat liter i wczesnego czytania podczas zabawy.

 

👉Mądre Dziecko (7-10 lat)

Cykl kursów dla dzieci z klas 1, 2, 3 oraz 4. Celem jest nauka i rozwój sprawności czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego, opanowanie podstaw umiejętności uczenia się oraz rozwijanie wiary we własne możliwości.

 

👉Uczeń z Charakterem (11-12 lat)

Cykl kursów dla dzieci z klasy 5 oraz 6. Tutaj dzieci uczą się biegle czytać, sprawnie i samodzielnie odrabiać lekcje i uczyć się dzięki poznanym na kursie technikom i metodom pamięciowym. Rozwijają umiejętności społeczne i poczucie własnej wartości.

👉Nastolatek z Klasą (13-15 lat)

Cykl kursów dla młodzieży z klasy 7 oraz 8. Młodzież rozwija tutaj sprawność i biegłość czytania, koncentrację oraz pamięć. Poznane na kursie techniki pozwalają skrócić czas uczenia się i odrabiania lekcji. Dla młodzieży w tym wieku ważna jest również umiejętność radzenia sobie z emocjami okresu dojrzewania, dlatego na zajęciach dzieci poznają dużo technik samoregulacji i rezyliencji.

👉Mistrzowie Matematyki (7-12 lat)

Cykl kursów dla dzieci z klas 1, 2, 3, 4, 5 oraz 6. Oprócz programu szkolnego dzieci opanowują dużo bardziej zaawansowane zagadnienia matematyczne, świetnie się przy tym bawiąc. Uczymy je samodzielnie myśleć, analizować oraz rozwiązywać problemy - to esencja matematyki. Programy kursów oparte są na najlepszych metodach nauczania matematyki Roberta Kaplana, Marii Montessori oraz Matematyki Wedyjskiej.

 

Po naszych kursach dziecko:

✅sprawnie czyta i potrafi się uczyć,
✅ma świadomość swoich mocnych stron,
✅wie jak sobie radzić ze szkolnym stresem,
✅łatwo zapamiętuje, stosując techniki pamięciowe i mapy myśli,
✅odnajduje motywację i entuzjazm by rozwijać swoje zainteresowania i pasje,
✅uczy się współpracy w grupie i buduje postawę „poradzę sobie”,
✅lepiej się koncentruje,
✅jeżeli ukończy program Mistrzowie Matematyki, rozwinie inteligencję matematyczną na bardzo wysokim poziomie.

bezpłatne zajęcia pokazowe

KONTAKT

Dziękujemy za przesłanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO w związku z wysłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest SIEDLISKO Dorota Szablewska 

Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce prywatności.